Header AD

Oyun Oynayarak Para Kazanmanın Yolu: Ütopya Online

Son 6 ayda sıkça duyduğunuz bir söz. Oyun oynayarak para kazanma. Aslında tam olarak oyun sayılır mı bilmiyorum ama oyun olarak geçiyor :) Bu tarz sitelerden çok arttı ve bir çoğunun dolandırıcı olması muhtemel. Bu yazıyı hazırlamak için onlarca siteye kayıt oldum ve hepsini denedim. Hangisi daha kazançlı olabilir diye. Ve en son Ütopya Online'da karar kıldım. Çünkü çoğu oyunda depo sistemi ve ödeme puanı sistemi varken bu oyunda yoktu. Yani basit şekilde anlatmak gerekirse, deponuz dolduğunda daha yumurta/süt vs. her neyse daha birikmiyor. Oyuna girip onu boşaltmak zorundasınız. Ve gözüme çarpan diğer bir nokta ise oyun hesabınızda ne kadar para birikirse biriksin, ödeme puanı neyse onu kazanıyorsunuz. Ütopya Online'da bu sistemlerin hiçbiri yok.
Ütopya online

Ütopya Online
'ın içeriğine gelecek olursak, inek satın alıyorsunuz. İnekler size süt üretiyor ve sizde sütleri satarak Ütopya Puanı elde ediyorsunuz. İsterseniz Ütopya Puanı ile yeni inekler satın alın, isterseniz TL'ye çevirip banka hesabınıza aktarın. Tabi oyuna yeni başladıysanız yüzlerce inek satın almanız gerekiyor. Hatta yatırım yapmanız sizin için çok karlı olacaktır. Diyenleriniz elbet olacaktır. Ben para yatırdım bu oyuna ama ya kapanırsa? Oyunun yöneticileriyle görüştüm ve gruplarda sıkça dönen bir muhabbet bu. Oyun kurucusu ve yöneticisi bizlere dağıttığı paranın 10 katını kazandığını yani kapanma riskinin olmadığını belirtiyor. Yöneticinin paylaştığı son durumlara göre ayda 300 ila 400 bin Türk Lirası  ödeme yaptıklarını söylüyor. Oyunda kar etmek istiyorsanız sabır ve yatırıma ihtiyaç duyuyorsunuz.  Bu oyunda tek yapmanız gereken 2 saatte bir oyuna girip bonus almak ve süt satmak.
Eğer Ütopya Online'a başlayıp sizde yatırım yaparak para kazanmak istiyorsanız alttaki linklerden oyuna kayıt olabilirsiniz.
Referans linkim ile kayıt olun yada olmayın, takıldığınız her noktada yorum olarak belirtebilirsiniz. Yardımcı olacağımdan emin olabilirsiniz.

SON GÜNCELLEME= Ütopya Online, yatırımcıları yüzüstü bırakarak ortalıktan kaybolmuştur. Yani evet, Ütopya Online ve sahibi Ali Tunca dolandırıcıdır.


Oyun Oynayarak Para Kazanmanın Yolu: Ütopya Online Oyun Oynayarak Para Kazanmanın Yolu: Ütopya Online Reviewed by Enes Talha Çalışkan on Şubat 03, 2017 Rating: 5

4 yorum

 1. Böyle birşey gerçek olabilir mi? :) Bizim sütçüler sokakta yazık dolaşmasınlar battı adamlar :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet yüzlerce insan buradan her gün parasını çekiyor :)

   Sil
 2. Bu tarz oyunlar tamamen saçmalık saadet zincirinden başka bir olay yok oyun oynamak falan hikaye. Aynı scriptler bizim forumda da dolaşıp duruyor kurmaya tenezzül bir etmem.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dün tek seferde adam 2000 TL yatırmış onu paylaşıyor, birsürü insan her gün 100 TL'den fazla para çekiyor. Bu sistem hiç kapanmazsa üye sayısı arttıkça cok daha fazla kazanacak ve kazandıracaktır.

   Sil

Post AD