Header AD

Mobilde Hırsız Polis Oyunu: Snipers vs. Thieves

Akıllı telefonların günümüzde çok büyük yeri olması sebebiyle mobil oyunlarda ister istemez hayatımızın bir parçası haline geliyor. Bazılarımız saatlerce oyundan başını kaldırmazken, bazılarımız ise sadece boş vakitlerini dolduracak bir şeyler arıyor. Mobil oyun sektörünün gelişmesi oyun türlerinin daha da açılmasına olanak sağlıyor. Önce basit aksiyon ve strateji oyunları oynuyorken, şimdi MMORPG oyunları, MOBA oyunları ve hatta FPS oyunları oynuyoruz.
Şimdi size anlatacağım oyunun mantığı en basitiyle hırsız ve polis oyunu. Snipers vs Thieves oyunu şuan için erken erişimde. Yani oyun hala geliştirilme aşamasında.

Oyuna başlamadan önce Sniper(Polis) yada Thieve(Hırsız) sınıflarından birini seçiyor ve maç bulmasını bekliyoruz. Maç bulduğunda 4 tane hırsız ve 1 tane polis ile aynı odada yer alıyoruz. 

snipers vs thieves

Polis olan kişi camlardan hırsızları vurmaya çalışıyor ve hırsızlar da saklanarak arabaya binmeye çalışıyor. Polis tarafından vurulan kişi paraları düşürüyor ve o maçtan hiçbir şey kazanamıyor. Eğer polis herkesi öldürmeyi başarırsa büyük ikramiyeyi sadece polis kazanıyor.
snipers vs thieves

Oyunda kazandığınız altınlarla yeni yetenekler, kostümler veya maskeler satın alabiliyor ve görünümünüzü kişiselleştirebiliyorsunuz. Bu arada bilmenizde fayda var. Oyun erken erişimde olduğu için tam sürüme kadar bir çok özellik değişecek ve yenileri eklenecektir. Erken erişimdeki Snipers vs Thieves oyununu alttaki linklerden indirerek eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. İyi oyunlar!

Android için BURAYA tıklayın.
IOS için BURAYA tıklayın.Mobilde Hırsız Polis Oyunu: Snipers vs. Thieves Mobilde Hırsız Polis Oyunu: Snipers vs. Thieves Reviewed by Enes Talha Çalışkan on Mart 28, 2017 Rating: 5

3 yorum

  1. Oyunu indirdim çok sevdim teşekkürler.Sitenide çok beğeniyorum bu şekilde devam

    YanıtlaSil
  2. Ufak bir oyun ama baya keyifli güzel yapmışlar :D baya eğlendim dün akşam kurdum :P

    YanıtlaSil

Post AD