Header AD

Smule'de Şarkı Nasıl İndirilir?

Bu yazıda Smule'nin ne olduğundan ve Smule'de nasıl şarkı indireceğinizden bahsedeceğim.
Smule, aslında bir video oyun geliştirme şirketidir ancak Smule'nin Sing! Karaoke uygulaması milyonlarca insan tarafından sadece Smule olarak bilinmektedir.

Smule Sing! Karaoke

  Smule yani Sing! Karaoke uygulaması, insanların tek başına, grup halinde yada arkadaşlarıyla beraber düet yapabildiği ve beraber şarkı söylediği çevrimiçi bir uygulamadır. Uygulamada VIP sistemi bulunmaktadır. Ancak bu gözünüzü korkutmasın aylık yaklaşık 2.5 TL ödüyorsunuz. Tabii ücretsiz üyelikle de şarkı söyleyebilir ve indirebilirsiniz.
Eğer sizde şarkı söylemeyi seviyorsanız veya arkadaşlarınızla beraber şarkı söylemek istiyorsanız Smule'nin Sing! Karaoke uygulaması tam size göre! Uygulamayı Android ve IOS için alttaki linklerden indirebilirsiniz.

Android: BURAYA TIKLAYIN
IOS: BURAYA TIKLAYIN

Smule Sing! Karaoke

Şimdi ise gelelim asıl noktaya. Smule'de deli gibi şarkı söylüyorsunuz. Bir çok şarkınız birikti ve bunları sonrada dinlemek istiyorsunuz.
Size vereceğim linke şarkınızın URL adresini girdiğiniz takdirde şarkınızı bilgisayarınıza yada telefonunuza indirebilirsiniz. Ayrıca sesli yada videolu farketmiyor.
Şarkılarınızı indirebileceğiniz siteye BURAYA TIKLAYARAK gidebilirsiniz. İyi eğlenceler!

Smule'de Şarkı Nasıl İndirilir? Smule'de Şarkı Nasıl İndirilir? Reviewed by Enes Talha Çalışkan on Mart 29, 2017 Rating: 5

3 yorum

  1. Smule de yapılan bir müzik sosyal medya kendi hesabimizda paylaşmak suçmudur ,herhangi bir şikayet unsurudur.
    Bilgilendirirseniz sevinirim...

    YanıtlaSil
  2. Şarkıların alt yapısını nasıl yapıcaz bilmiyorum

    YanıtlaSil

Post AD