Header AD

Deliçeri Hakkında

Imagine Codes tarafından hazırlanan ve yayımlanan Osmanlı temalı macera oyunu Deliçeri dün itibariyle Google Play Store ve AppStore'da yerini aldı.
Deliçeri
Deliçeri, eğlenceli olduğu kadar bir o kadar da basit bir oyun. Yapmanız gereken Deliçeri'nin karşısına çıkan engelleri zıplayarak aşmak ve karşınıza çıkan Haçlıları tokatlamak!
Deliçeri oyunun konusuna gelirsek, Deli Birliğinden ayrılıp Yeniçeri Ocağına geçen ve namı Deliçeri olarak tüm Osmanlı ordusuna yayılan cengaverin verdiği zorlu mücadeleler üzerine kurulu.
Deliçeri
Deliçeri
Deliçeri'nin halen yapım aşamasında olduğunu da unutmayın. Yani oyun zaman geçtikçe sizin geri bildirimlerinize dayanaraktan geliştirilecektir. Bu konuda Imagine Codes ekibine başarılar dileriz. Bu yazıda Deliçeri hakkında kısa bir ön inceleme yaptım. Deliçeri'yi indirmek için alttaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Türk yapımı oyunlara destek olmak için oyunu oynadıktan sonra marketinizden 5 yıldız vermeyi unutmayın.
Deliçeri'yi indirmek için;
Google Play Store: BURAYA TIKLAYIN
AppStore: BURAYA TIKLAYIN
Deliçeri Hakkında Deliçeri Hakkında Reviewed by Enes Talha Çalışkan on Mayıs 29, 2017 Rating: 5

6 yorum

 1. Böyle yeni çıkan oyunları bize tanıtıyor olmak çok güzel ayrıca bu oyunun bir Türk yapımı olması beni daha çok sevindirdi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Türk yapımı oyunlara her zaman öncelik göstermeye çalışıyorum. Yorumun için teşekkürler :)

   Sil
 2. Basit ama güzel bir oyuna benziyor. Zaman geçirmek için telefonda bulunabilir. Teşekkürler bilgi için.

  YanıtlaSil
 3. İndiriyorum mükemmel bir oyuna benziyor

  YanıtlaSil

Post AD