Header AD

En İyi Oyuncu Klavyeleri

Dünyada bilgisayar oyunculuğu geliştikçe firmalarda bu yeniliklere uzak kalmayıp sürekli oyuncu ekipmanları piyasaya sürüyorlar. Onlarca farklı markanın, yüzlerce farklı ürünü arasından seçip yapması zor olduğu için size kendi gözlemlerime dayanarak ve en çok tercih edilen oyuncu klavyelerini sıraladım.

1) Logitech G610 Orion
Logitech G610 Orion
Genel oyun klavyesi olarak oyuncuların çoğunu tatmin edecek olan Logitech G610 Orion, sağlam bir temel özellik seti sunuyor. Sağlam ve düz bir tasarımı olan bu klavye çok cazip bir fiyata sahip.

2) Razer Blackwidow Chroma V2
Razer BlackWidow Chroma V2
Razer'in Blackwidow Chroma klavyesi 2017'de V2'ye güncellenmişti. Cherry MX Red klavyesine çok benzeyen bu modelin kalitesi ise Cherry Mx Red'e çok yakın. Razer Blackwidow Chroma V2 özellik olarak çok üst düzey bir klavye ancak fiyatı diğer klavyelerin biraz üzerinde.

3) Logitech G810 Orion Spectrum
Logitech G810 Orion Spectrum
Logitech G810 Orion SpectrumLogitech G610 Orion modelinin geliştirilmiş halidir. Performansı üst düzey bir klavye iken bazı kullanıcılar tuş vuruş sesini sevmiyor. Denemeden almamanızı tavsiye ederim.

4) Ducky Shine 5
Ducky Shine 5
Ducky Shine 5, yazı yazma meraklıları için üretilmiş harika bir klavyedir. Sürekli masa başında yazı yazanlar için üretilmiş bu klavyeyi masanızdan ayıramayacaksınız. Ducky Shine 5'de çıkarılabilir USB kablosu ve FN tuşlarının yerini değiştirmek için anahtar bulunuyor.

5) Cooler Master - Quick Fire RAPID-i
Cooler Master - Quick Fire RAPID-i
Dar ve şık tasarımı olan bu klavyedüşük bütçesi olan oyuncular için en ideal olanı. Çok kaliteli bir klavye olmasına rağmen fiyatı diğer klavyelerin altında. Bir önceki modeline göre en büyük artısı sağlam ve arka klavye aydınlatmalarının bulunması.

En İyi Oyuncu Klavyeleri En İyi Oyuncu Klavyeleri Reviewed by Enes Talha Çalışkan on Mayıs 16, 2017 Rating: 5

4 yorum

 1. Sade olanlar daha çok hoşuma gidiyor ışıklı sevmiyorum çok çocuksu oluyor :) Logitech G810 Orion Spectrum gayet güzel.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O ışıklılar oynadığın oyuna göre otomatik renk değiştiriyor. Hatta oyun değil, kullandığın yeteneğe göre bile şekil alabiliyorlar. Oyuncular tarafından daha çok seviliyor aydınlatması olanlar. Genelde zaten sade oyuncu klavyeleri fazla üretilmiyor. En kötü tek renk aydınlatması oluyor. Söylediğin modelde olduğu gibi :)

   Sil
 2. Razer harika klavye yalnız fiyatları çok uçuk ya yanlarına fiyatlarıda yazsaydın keşke. :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yurt dışındaki fiyatları ile Türkiye fiyatları arasında dağlar kadar fark olduğu için, yazmak istemedim doğrusu :)

   Sil

Post AD