Header AD

Dragon Revolt Hakkında

Dragon Revolt, 2 hafta önce Google Play Store ve Appstore'da yayınlanmış klasik mobil MMORPG oyunudur. Oyunun yapımcılığını mobil MMORPG oyunlarından sıkça gördüğünüz Snail Games üstleniyor.
Dragon Revolt
Oyunda şuan 3 adet Avrupa sunucusu bulunuyor ve bütün sunucuları dopdolu. Açılmasına henüz 1 ay bile olmamışken bu kadar tutulan bir oyunun geleceğini siz düşünün. Ama her mobil MMORPG oyununda olduğu gibi, Dragon Revolt'ta P2W sisteme yenik düşerek bir çok oyuncusunu kaybedecektir. Ama kim bilir, belki de Dragon Revolt'u mobil MMORPG oyunlarından ayıran özelliği P2W sistemden uzak olması olur. Oyunda şu anda sadece İngilizce dil seçeneği bulunuyor ve bugün yapılan duyuruya göre Türkçe dil seçeneği dahil olmak üzere bir çok yeni dil seçeneği de yakın zamanda oyuna eklenmesi planlanıyor. Dragon Revolt oynamadan önce bilmeniz gereken en temel şey, oyun açık dünya üzerine kurulu ve devasa büyüklükte haritaları mevcut. PVP'yi ise isterseniz açık dünyada, isterseniz de PVP haritalarında yapabilirsiniz. Bunların dışında oyunda 4V4 arena sistemi ve 12V12 savaş sistemi bulunuyor. Yani mobil bir MMORPG oyununda aradığınızın fazlasını bu oyunda bulabilirsiniz. Dragon Revolt topluluklarının da uzun süredir yer alıyorum. Gözlemlediğim kadarıyla şuan en büyük eksiklik Türkçe dil desteğinin olmamasıydı. Yeterli düzeyde İngilizce bilgisi bulunmayan oyuncular bazı kafa karıştırıcı kısımlarda takılıyordu. Bu sorunda çözüldüğüne göre, eğer sizde bir MMORPG sever iseniz Dragon Revolt oynamamak için hiçbir sebebiniz bulunmuyor. Unutmadan, oyunda Raid sistemi de bulunuyor ve bazı bölgelerde görev esnasında karşınıza Boss'lar beliriyor. Bu zorlu Boss'ları tek başınıza kesemeyeceğiniz için bir parti bulup görevleri tamamlamak zorunda oluyorsunuz. Dragon Revolt'u rahat bir şekilde oynayabilmek için, sizde bir Türk klanı bulabilir ve karakterinizi daha hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz. Yakın zamanda Dragon Revolt İncelemesi de yazacağım. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.
Dragon Revolt

Google Play Store: BURAYA TIKLAYIN
AppStore: BURAYA TIKLAYIN
Dragon Revolt Hakkında Dragon Revolt Hakkında Reviewed by Enes Talha Çalışkan on Haziran 19, 2017 Rating: 5

1 yorum

  1. Oyunda anlamadığım pvp esnasında benim hp seviyem 40k civarındayken aynı lvl larda bazı oyuncuların 140k küsürlerde bu nasıl mümkün olabiliyor?

    YanıtlaSil

Post AD