Header AD

Türkiye'nin Zombi Dizisi: Gave-Z

Türkiye'de çekilen ve ilk Türk zombi dizisi olma özelliği taşıyan Gave-Z, 26 Haziran 2017'de Youtube üzerinden yayınlanmaya başlanacak. Gave-Z, zombi virüsü yayıldıktan sonraki hayatı konu alıyor.
Gave-Z
Eğer Gave-Z ekibi hedeflediği izlenme oranına ulaşırsa dizi 8 bölüm sürecek. Eğer istedikleri rakama ulaşamazlarsa 5. bölümünde sonlanacak. Unutmadan söylemeliyim ki yapım ekibinin söylediğine göre, düşük bütçeli bir dizi. Ve bildiğim kadarıyla Gave-Z yapım ekibinin tamamı öğrencilerden oluşuyor. Gave-Z internet sitesinde "BİLMENİZ GEREKEN 5 ŞEY" başlığıyla bir bölüm açmış ve burada yazanlara göre;
1) Gave-Z'nin hikayesi virüs yayıldıktan 2 ay sonrası anlatılıyor.
2) Isırılanlar ölmüyor yalnızca mutasyona uğruyor.
3) Virüse tedavi arayan 3 kişinin başından geçenler anlatılıyor.
4) Gave-Z bölümleri 25-30 dakika sürecek.
5) Dizi Youtube üzerinden yayınlanacak.

Bu zorlu yolda Gave-Z ekibine başarılar diliyor ve sonuna kadar destekçileri olduğumu buradan iletiyorum. Umuyorum ki her şey dilediğinizce olur, hayal ettiğiniz izlenme rakamlarına ulaşır ve diziyi daha üst seviyelere çıkarabilirsiniz.
Türkiye'nin Zombi Dizisi Gave-Z hakkında ön bilgi sahibi olmak için dizinin 1 ve 2. fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.
Gave-Z 1. Fragmanı;
Gave-Z 2. Fragmanı; 

Türkiye'nin Zombi Dizisi: Gave-Z Türkiye'nin Zombi Dizisi: Gave-Z Reviewed by Enes Talha Çalışkan on Haziran 19, 2017 Rating: 5

5 yorum

 1. Umarım gerçek değildir bu. Bu benim hayalimdi ya. İnteraktif ortamda senaryomu hayata geçirmek istiyordum böyle bir diziyi. Gerçi bir taraftan da iyi olabilir. Sonuçta ülkemizde komedi senaryosu dışında birşey bulmak imkansız. Bakalım neler olacak.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İlk bölümü yayınlandı. Youtube üzerinden izleyebilirsiniz.

   Sil
 2. İnşallah başarılı bir çalışma olur. Gerçekten film sektöründe gerideyiz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ortalamanın biraz altında bir çalışmaydı. Oyunculukları geliştirmeleri gerek :)

   Sil
 3. İnşallah güzel olur twd gibi beklentileri karşılar.

  YanıtlaSil

Post AD