Header AD

Dabbe 7 Ne Zaman Çıkacak?

Türkiye'ye korku filmini getiren ve Türk korku kültürünü her daim geliştirmeye çalışan Hasan Karacadağ'ın yeni filmi Dabbe 7 ne zaman çıkacak? 
Dabbe 7
Dabbe 7
Hasan Karacadağ aylardır Dabbe 7 El Nazar etiketiyle Instagram hesabından sürekli film hakkında ipuçları paylaşıyor. Mesela bir paylaşımında Dabbe 7'nin bir test sahnesini Japonlara izlettiğini ve Scream'den çok daha iyi olduğu yönünde yorumlar aldığını söylemişti. Başka bir paylaşımında ise Dabbe 7'de Hasan Karacadağ'ı bile korkutan detayların olduğunu söylemişti. 

Filminin kusursuz olması için uğraşan Hasan Karacadağ, Dabbe 7'nin çok yakında çıkacağını da Instagram hesabından "Yaklaşıyor, yaklaşmakta olan.." etiketiyle sevenleriyle paylaşmıştı. Yani bu kadar uzun süre beklediğimize kesinlikle değecek bir film olacak bence.

Şuan için film hakkında en ufak bir detay bile yok. Tek bildiğimiz şey Türkiye'de çekilmiş en iyi korku filminin Dabbe 7 olacağı. Her filminde kendini bir üst basamağa çıkartabilmeyi başaran Hasan Karacadağ umuyorum ki en yakın zamanda fragmanı duyuracaktır ve ardından Dabbe 7'nin vizyona gireceği günü açıklayacaktır. Böylelikle Hasan Karacadağ ve filmlerini hayranlıkla seyredenler ise "Dabbe 7 ne zaman çıkacak?" sorusunun cevabını bulmuş olacaklar. 

Dabbe 7'nin konusu hakkında henüz bir açıklama yok ancak Hasan Karacadağ'ın Instagram hesabından paylaştığı ipucu görsellerine bakabilirsiniz. Aynı şekilde filmin resmi afişi de daha yayınlanmadı. İnternette gördüğünüz Dabbe 7 afişleri fan yapımıdır ve gerçeği yansıtmamaktadır. Dabbe 7 hakkında bütün duyuruları burada yazacağım. Film hakkında ki bütün gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz. Dabbe 7 hakkında ki tek dileğim umarım o kadar beklediğimize değer ve hayal kırıklığı bir film olmaz. Ama ben bu kadar bekleyişten sonra fazlasıyla umutluyum.

Dabbe 7'nin fragmanının yayınlanmasını beklerken Dabbe serisinin son filmi olan Dabbe 6'yı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.
Dabbe 7 Ne Zaman Çıkacak? Dabbe 7 Ne Zaman Çıkacak? Reviewed by Enes Talha Çalışkan on Ağustos 25, 2017 Rating: 5

2 yorum

  1. Dabbe 7 ini seriye kadar ne zaman geldi yahu baya bir geri kalmışım en son 2 yi izlemiştim sanırım :) çıkmadan önce diğerlerini de izlerim sağol.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Dabbe 7 geliyor ve araya Dabbe'nin haricinde filmler de girdi. Hasan Karacadağ normalde çok sık film çıkarırdı ama 2 senedir beklemedeyiz. Bu arada 4. film tavsiyemdir :)

      Sil

Post AD