Header AD

Paranormal Activity: The Lost Soul Hakkında

Paranormal Activity serisi tartışmasız en başarılı korku filmlerinden birisidir. Sinemada izlerken bize korku dolu anlar yaşatan Paranormal Activity'nin oyunu olan Paranormal ActivityThe Lost Soul VR desteği ile Steam'de yayınlandı. Korku oyunu sevenler için Paranormal ActivityThe Lost Soul hakkında ufak bir yazı hazırlamak istedim.
Paranormal Activity: The Lost Soul
Paranormal Activity: The Lost Soul
Paranormal Activity filmini sadece izlerken bile bizi yerimizden zıplatan ve korkutan filmin oyununu oynamayı herkesin isteyeceğini zannetmiyorum zira bu oyunu oynamak için bolca cesarete ihtiyacınız olacak :)
İddialı bir şekilde çıkışını Steam üzerinden gerçekleştiren Paranormal ActivityThe Lost Soul'u yalnızca sanal gerçeklik başlığı ile oynayabilirsiniz. Eğer sanal gerçeklik başlığınız yoksa oyunu oynamanız şuan için pek mümkün gözükmüyor.
Genelde korku oyunları FPS türünde olur ama Paranormal Activity kendi türünde VR desteği ile geldiği için popüler korku oyunlarını bile sollayabilecek kapasitede.
Paranormal Activity: The Lost Soul
Paranormal Activity: The Lost Soul
Paranormal ActivityThe Lost Soul'da diğer korku oyunlarında olduğu gibi ipuçları bulunmuyor. Yapayalnız bir şekilde el feneri kullanarak ilerleyeceksiniz. Karşınıza çıkan doğaüstü varlıklar karşınıza çıktığında ya saklanacaksınız yada kaçacaksınız. Sanırım oyun daha fazla seçenek sunmuyor :) Sadece zekanızı kullanarak yolunuzu bulmak zorundasınız. Paranormal Activity filminde izlediğiniz doğaüstü olayları sıkça oyunu oynarken de rastlayacaksınız. Oyunun tanıtım videosundan anladığımız kadarıyla bizi çok güzel bir atmosfer bekliyor. Türkiye fiyatı 44 TL olan bu VR destekli Paranormal ActivityThe Lost Soul oyununu sakın kaçırmayın.
Bir korkusever olarak en yakın zamanda oyunu satın alacağım ve Paranormal ActivityThe Lost Soul hakkında daha ince ayrıntılı bilgiler vereceğim. Oyun hakkındaki düşüncelerinizi lütfen yorum olarak bizimle paylaşın.
Paranormal ActivityThe Lost Soul'u satın almak için BURAYA tıklayabilirsiniz. 
Paranormal Activity: The Lost Soul Hakkında Paranormal Activity: The Lost Soul Hakkında Reviewed by Enes Talha Çalışkan on Ağustos 28, 2017 Rating: 5

2 yorum

  1. Serinin hayranları ve korku severlere müjdeli bir haber olmuş. Fiyatı biraz tuzlu olsa da hayranları bu miktarı göz ününde bulundurmayacaktır bile.

    YanıtlaSil
  2. Şu an keşke sanal gerçeklik başlığım olsaydı diyorum :/ Ama oyun çok güzel görünüyor. :)

    YanıtlaSil

Post AD