Header AD

Terminator 6 Geliyor

Dünya sinemasının en sevilen bilim-kurgu serilerinden biri olan Terminator serisi yeni bir devam serisiyle geri geliyor.
Terminator 6'nın ilk haberini ise Terminator ile özdeşleşen Arnold Schwarzenegger verdi.
Terminator 6 Geliyor
Terminator 6 Geliyor
Serinin son filmi Terminator 5: Genisys çok başarılı bir kadrosu olmasına rağmen istediği başarıyı elde edememişti. Bu sebeple yönetmen Tim Miller ve James Cameron serinin yeni filmi olan Terminator 6'nın Terminator 2: Judgment Day'in devamı niteliğinde olacağını bildirmişlerdi. Yani Terminator 6'da diğer serilerde yaşananlar yok sayılacak.

Bir film sitesine röportaj veren Arnold Schwarzenegger, "Terminator 6'nın çekimlerini Haziran'dan Eylül ayına kadar bitirmeyi düşünüyoruz. T800 modeli olarak geri dönmeyi heyecanla bekliyorum." diyerek sevenlerine bildirdi. Henüz tam olarak ismi açıklanmayan Terminator serisinin 6. filmi olan Terminator 6 tahminimce 2018'in sonlarında veya 2019'un başlarında vizyona girecektir.

Tabii ki net olarak Terminator 6 vizyon tarihi hakkında bir bilgimiz yok. Henüz Terminator 6'nın oyuncu kadrosu da belli değil ancak serinin en önemli isimlerinden biri olan Sarah Connor'ı Linda Hamilton'ın oynayacağı düşünülüyor.

Yani oyuncu kadrosunda belli olanlar; Arnold Schwarzenegger(T-800) ve Linda Hamilton(Sarah Connor).

Terminator 6 hakkında şahsi bir yorum yapmam gerekirse, ben Terminator 5: Genisys'i beğenmiştim açıkçası. İstedikleri başarıyı elde edemediklerine bayağı üzülmüştüm o zamanlar. Sanırım Terminator serisinin en düşük gişesini yapmışlardı. Bu serinin ardından ortaya çok iyi bir şeyin çıkacağına inanıyorum.
Aynı zamanda Terminator 2: Judgment Day'in devamı olacağı için daha farklı bir hava katabilir.
Diyeceğim o dur ki, biz Terminator hayranlarını daha çok güzel şeyler bekliyor :)

Bu arada sadece Terminator 6 ile sınırla kalmayacak olup yeni bir üçlemenin ilk halkası olabileceği de söyleniyor. Yani Terminator 6'da yaşanacak olaylar yeni bir halkaya da sebep olabilir. Bu tabii ki yalnızca bir söylenti. Resmi ağızlardan duyurular gelmedikçe itibar etmemekte fayda var.

Terminator 6 hakkında yeni duyurular geldikçe buradan paylaşacağız. Bizi takipte kalın! Siz Terminator serisinin yeni filmi Terminator 6 hakkında ne düşünüyorsunuz?
Terminator 6 Geliyor Terminator 6 Geliyor Reviewed by Enes Talha Çalışkan on Mart 06, 2018 Rating: 5

3 yorum

  1. Terminatör serisi Arnold Schwarzenegger ile daha iyiydi bakalım kim oynayacak başrol :)

    YanıtlaSil
  2. aaa çok sevindim zamanın en güzel filmlerindendi Terminatör

    YanıtlaSil

Post AD