Header AD

The Nun Fragmanı Yayınlandı

Korku Seansı evreninin spin-off filmlerinden olan The Nun filminin fragmanı az önce yayınlandı.
Biliyoruz, The Nun filmini uzun bir süredir bekliyorsunuz. Hatta filmi değil, filmin fragmanı çıksın yeter diyorsunuz. Bu zamana kadar film hakkında yalnızca görseller ve afiş paylaşılmıştı. Az önce Warner Bros. Pictures'in Youtube kanalından ise The Nun fragmanı resmen yayınlandı!
The Nun Hakkında
The Nun Hakkında
The Nun, Corin Hardy'nin yönettiği, yapımcılığını ise Peter Safran ve Korku Seansı evreninin unutulmaz ismi James Wan'ın üstlendiği Amerikan doğaüstü korku filmidir. Peter Safran aynı zamanda diğer Korku Seansı filmlerinde de yapımcılığı üstlenmişti. Hatta bu ikili inanılmaz işler çıkarıp 700 milyon dolardan daha fazla bir hasılat elde ederek rekor kırmıştı.

The Nun, Korku Seansı 2 filminin devamı niteliğinde olacaktır. Çünkü The Nun filminin baş karakteri olan Valak'ı ilk olarak Korku Seansı 2'de Lorraine'e gözüken bir Rahibe olarak görmüştük. Bu karakterin korku severler arasında çok ses uyandırmasından sonra James Wan, Valak için bir spin-off film çekeceklerini ve adının da The Nun olacağını söylemişti. Hatta kim bilir, belki The Nun'da çok sevilir ve The Nun 2, 3... filmlerini de görürüz. 
Bu arada bilginiz olsun; The Nun, Korku Seansı evreninin son spin-off filmi olmayacak. Yani evrende göreceğimiz farklı karakterlerinde filmlerini ilerleyen zamanlarda izleyeceğiz.

The Nun Konusu
1952 yılında Peder Burke adındaki bir rahip, başka bir rahibin ölümü üzerine olayı sorgulamak için Romanya'ya gönderilir.

The Nun Oyuncuları
Taissa Farmiga - Irene
Dernian Bichir - Burke
Bonnie Aarons - Valak(Rahibe)
Charlotte Hope - Victoria
Ingrid Bisu - Oana
Jonas Bloquet - Frenchie
Jonny Coyne - Gregoro
Mark Steger - Dük
Sandra - Ruth
Manuela Ciucur - Sister Christian
Ani Sava - Jessica
Jared Morgan - Marquis
August Maturo - Daniel
Claudio Charles Schneider - İblis

The Nun Vizyon Tarihi
Korku Seansı evreninin spin-off filmi olan The Nun, 7 Eylül 2018 tarihinde Amerika'da vizyona girecektir. Türkiye'ye ise o tarihe yakın bir zamanda vizyona gireceğini düşünmekteyiz. The Nun hakkında daha detaylı bilgiler geldiğinde sizinle buradan paylaşıyor olacağız. Siz The Nun ve Valak hakkında neler düşünüyorsunuz?

The Nun Fragmanı


Korku Seansı evreni hakkında yazılan diğer yazılarımıza göz atmayı unutmayın!

Korku Seansı 3 ne zaman çıkacak? : BURAYA TIKLAYIN
Korku Seansı 2 hakkında: BURAYA TIKLAYIN
Annabelle 2 hakkında: BURAYA TIKLAYIN
Annabelle 2 yorumları: BURAYA TIKLAYIN
The Nun Fragmanı Yayınlandı The Nun Fragmanı Yayınlandı Reviewed by Enes Talha Çalışkan on Haziran 13, 2018 Rating: 5

1 yorum

Post AD